Lucie & Jeff, Praha
Lucie & Jeff, Praha 12.12.2015

“Chtěla bych poděkovat Vladimírovi a bez rozpaků ho komukoliv doporučit. Vladimír nám fotil svatební den v prosinci, vybrali jsme si ho pouze na základě jeho portfolia a upřímně, byl to ten nejlepší dodavatel z celé svatby a rozhodně nejlepší volba. Už komunikace před svatbou byla bezvadná, super profesionální smlouva apod. Focení pak bylo hrozně příjemné, při obřadu jsme Vladimíra vůbec nevnímali a až podle fotek zjistili, kde všude se musel pohybovat (všude!) :) Párové focení bylo díky studenému počasí docela drsné, byla nám už děsná kosa a nejraději bychom to zabalili už v prostředku, ale Vladimír nás přemlouval k více a více snímkům, za což jsme mu moc vděční protože bychom toho pak litovali. Focení bylo nenucené a vše v pohodě. Na party jsem Vladimíra taky vůbec nezaregistrovala a trochu ho podezřívám, že tam i zůstal o dost déle, než podle smlouvy měl :) . Fotky jsme dostali po svatbě rychle (jak upravené, tak i ty neupravené) a úplně nám vyrazily dech! Jsou fakt krásné, všichni, co je viděli, je hrozně moc chválili. Úplně vystihují atmosféru celé svatby a naše pocity. Vladimír zachytil i neskutečné momentky, mám pocit, že snad musel být celý den s foťákem před očima, jinak to není možné. Prostě to, co má Vladimír v portfoliu, není jen úzký výběr z jeho NEJ tvorby, ale je to jeho standardní práce. Škoda, že se člověk bere jen jednou za život, určitě bych Vladimíra využila i na další focení, takhle můžu jen doporučovat všem okolo. Díky díky moc!“

Monika & Petr, zámek Kačina
Monika & Petr, zámek Kačina 6.6.2015
Já i Peťa ti chceme touto cestou poděkovat za perfektní a profesionální přístup a v neposlední řadě za obsáhlou fotoreportáž z celého našeho Velkého Dne 6.6.2015. Celodenní focení probíhalo v naprosto uvolněné atmosféře. Mnohokrát jsme tě ani nezaregistrovali a až zpětně žasli nad výslednou fotkou, která zachycovala vše podstatné. Ze všech fotografií vyzařuje přesně ta atmosféra radosti a štěstí, která provázela celou naší svatbu. Tím jak svatební den rychle utíká a člověk je v „mírném“ stresu, nedokáže si zapamatovat všechny podstatné a krásné okamžiky. Díky tvým fotografiím si je můžeme vybavit/připomenout a vracet se k nim zas a znovu. Tvé fotky jsou plné emocí a neopakovatelných momentů, které jsi dokázal „nenásilně“ zachytit. I slzička dojetí nám u některých fotografií ukápla. Přestože se Peťa nerad fotí a s ještě větší nechutí se aranžuje do nějakých póz, byla jsem mile překvapena jaký „model“ se z něho stal během focení a žasnu nad výsledkem. Jsme moc rádi, že jsi naší svatbu nafotil právě ty. Máš cit pro skvělé záběry a tvé momentky jsou naprosto dokonalé. Svatebčané, které jsi fotil, aniž by o tom věděli, byli překvapeni, jak jim to na fotkách sluší, přestože se nestihli předem upravit. Nejvíce nás samozřejmě nadchly dodatečné úpravy. Vybral jsi set fotografií, který mapoval kompletně celý den a vytvořil jsi úžasný fotopříběh a fotoknížka je doslova luxusní. V neposlední řadě ti chceme poděkovat za bezproblémové jednání, které probíhalo vždy dle domluvy a bez zbytečných průtahů. Tvoje služby budeme bez váhání doporučovat dále a už teď tě každému chválíme – oni na oplátku chválí tvé fotky! DÍKY M&P Plačkovi“

Petra & Michal, Čeladná
Petra & Michal, Čeladná 1.8.2015

Rádi bychom alespoň touto cestou vyjádřili ještě jednou velký dík za nádherné fotografie naší svatby, velmi oceňujeme maximálně profesionální a osobní přístup při focení. Fotografie zachycují momenty, které vidí jen málokdo. Věříme, že se v budoucnu opět shledáme při dalším třeba rodinném focení. Děkujeme za skvělou práci a chvíle, které jsme spolu prožili, protože jsme si focení opravdu užili! Petra a Michal

WPJA Wedding Photojournalist Association

Vladimír Kaštyl je členem prestižní mezinárodní organizace svatebních fotografů (WPJA). Tato organizace sdružuje ty nejlepší profesionální fotografy v oboru, poskytující své služby na velmi vysoké úrovni. Členství je podmíněno dodržováním přísných pravidel, která se vztahují jak na kvalitu a obsah fotografií, tak na technické a kreativní zpracování. Dále je pak členství podmíněno dodržováním přísné obchodní etiky a profesionálního přístupu.

MICHAELA & MARTIN Brno
Chtěli bysme Vám poděkovat za perfektní spolupráci při focení naší zářijové svatby. Moc jsme ocenili profesionální přístup – během celého dne jsme Vás prakticky nezaregistrovali, zato výsledné fotky byly úžasné a zachycovaly vše podstatné. Svatební fotky jsou pro nás velmi důležité, jelikož se jejich prostřednictvím můžeme ve vzpomínkách stále vracet k této události. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás a na fotky se stále díváme s údivem. Mimo umělecké stránky bych chtěla poděkovat také za bezproblémový průběh našich jednání – vše probíhalo vždy jak jsme se domluvili, což v některých jiných případech nebylo vždy zvykem.

Vaše služby budu vřele doporučovat dál!

KATEŘINA & TOMÁŠ Bruntál
Díváme se na fotografie z naší svatby a jsme strašně moc rádi, že je máme. Jsou plné emocí a skvělých momentů! Proto bychom Vám chtěli poděkovat za nádherné fotografie a za skvělý přístup. Měli jsme trochu obavy jak to bude probíhat, protože se neradi fotografujeme, ale jak se ukázalo tak naše obavy byly absolutně neopodstatněné. Ani jsme nevěděli že nás fotíte! Ještě jednou díký!

 

ZUZKA & JIRKA Kostelec nad Orlicí
Mockrát děkuji za krásné foto, za perfektní spolupráci a doufám, že třeba někdy naviděnou, byli jsme s Vámi spokojeni. Skvělá práce! I slzička dojetím ukápla .

 

Úholičky
Vláďo, ještě jednou moc a moc děkuji za krásné fotky. Vlastně za zdokumentování celého dne. Spoustu okamžiků jsem si uvědomila a užila až z tvých fotek, svatební den tak rychle uteče,ale nádherné fotky zůstanou a že ty tvoje jsou krásné :D Budu tě zvesela doporučovat všem.

 

PETRA & PATRIK Praha
Fotky nás mile překvapily, jsou moc hezké, některé z nich jsou opravdu skvělé! Jsme rádi, že to máme takhle hezky zdokumentované:-) Máte cit pro dobré záběry a i se nám líbil Váš přístup. Ještě jednou díky!

 

 

PETRA & OLDŘICH Žďár nad Sázavou
Dobré ráno,

ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky, i to málo, co jsme zatím viděli, nás opravdu nadchlo – ze všech fotek vyzařuje přesně ta atmosféra, která nás celý svatební den provázela a jsou plné radosti a štěstí – tak jak tomu bylo :o )

 

KAROLÍNA & MARTIN Mikulov

Já i Karolína bychom ti chtěli poděkovat za úžasné fotky z naší svatby. Oba jsme s nimi moc spokojeni a líbily se i každému, komu jsme je ukázali. Aranžované fotky i momentky vypadají skvěle a myslím, že výborně zachycují atmosféru našeho svatebního dne. Mne osobně asi nejvíce nadchly dodatečné úpravy zvolených snímků, uvažujeme o tom, že si necháme zarámovat.

 

Rozhodně si také ceníme i uvolněné atmosféry při focení a hlavně osobního přístupu!  Rádi Tě všem doporučíme!